Cultuuragenda

 

 

Culturele agenda 2019-2020

 

CULTURELE AGENDA GROEP 1 EN 2

DATUM

ACTIVITEIT

DISCIPLINE

TIJD

GROEP

AANTAL

LOCATIE/Docent

dinsdag 1 oktober 2019

Workshop Reis mee met Harry

Dans

13:15 – 14:15

1

23+

Marion Zunnebeld

dinsdag 1 oktober 2019

Workshop Reis mee met Harry

Dans

14:15 – 15:15

2

21

Marion Zunnebeld

maandag 8 juni 2020

Workshop modder

Dans

9:30 – 10:30

1

23+

Saskia Kamphuis

maandag 8 juni 2020

Workshop modder

Dans

10:45 – 11:45

2

21

Saskia Kamphuis

woensdag 24 juni 2020

Voorstelling Biggetjesroze (Modder)

Voorstelling

10:00 – 10:40

1

23+

COMM. GAARLANDT

woensdag 24 juni 2020

Voorstelling Biggetjesroze (Modder)

Voorstelling

10:00 – 10:40

2

21

COMM. GAARLANDT

 

 

 

CULTURELE AGENDA GROEP 3 EN 4

DATUM

ACTIVITEIT

DISCIPLINE

TIJD

GROEP

AANTAL

LOCATIE/Docent

Donderdag 17 oktober

2019

Erfgoed Meppeler Muggen

Erfgoed/theater

12:30 – 13:30

3

24

Josephina Bakker

Donderdag 17 oktober

2019

Erfgoed Meppeler Muggen

Erfgoed/theater

12:30 – 13:30

4

23

Josephina Bakker

dinsdag 3 maart 2020

Voorstelling Robin Hood

Voorstelling

13:30 – 14:30

3

24

OGTEROP

dinsdag 3 maart 2020

Voorstelling Robin Hood

Voorstelling

13:30 – 14:30

4

23

OGTEROP

Donderdag 12 maart 2020

Muzikale middag

Muziek

13:30 – 15:00

3t/m8

 

 

maandag 2 maart 2020

Workshop Je eigen theaterpop vilten

Theater/beeldend

8:30 – 10:00

3

24

Audrey Spaargaarden

maandag 2 maart 2020

Workshop Je eigen theaterpop vilten

Theater/beeldend

10:30 – 12:00

4

23

Audrey Spaargaarden

maandag 9, 16, 23 en 30 maart 2020

LvS beeldend Natuur

beeldend

8:30 – 10:00

3

24

Jacomijn Schellevis

maandag 9, 16, 23 en 30 maart 2020

LvS beeldend Natuur

Beeldend

10:30 – 12:00

4

23

Jacomijn Schellevis

 

 

 

 

CULTURELE AGENDA GROEP 5 EN 6

DATUM

ACTIVITEIT

DISCIPLINE

TIJD

GROEP

AANTAL

LOCATIE/Docent

vrijdag 10-1-2020

Workshop studenten

Multidisciplinair

13:15 – 14:15

5

24

Studenten pabo

vrijdag 10-1-2020

Workshop studenten

Multidisciplinair

14:15 – 15:15

6

26

Studenten pabo

donderdag 16-1-2020

Kunstcarrousel Geluk

Multidisciplinair

9:00 – 10:30

5

24

PABO MEPPEL

donderdag 16-1-2020

Kunstcarrousel Geluk

multidisciplinair

9:00 – 10:30

6

26

PABO MEPPEL

maandag 20-1-2020

Gevangenismuseum; Depot op vrije voeten

Erfgoed

8:25 – 12:35

6

26

GEVANGENISMUSEUM, VEENHUIZEN

di 21-1; 28-1; 4-2-2020

LvS muziek Even uitblazen in de klas

Muziek

8:30 – 9:30

5

24

Erik van der Weerd

di 21-1; 28-1; 4-2-2020

LvS muziek Even uitblazen in de klas

Muziek

9:30 – 10:30

6

26

Erik van der Weerd

donderdag 30-1-2020

Hunebedcentrum; ontdek de prehistorie

Erfgoed

8:15 – 13:50

5

24

HUNEBEDCENTRUM, BORGER

vrijdag 14-2-2020

Erfgoed De Schatkist

Erfgoed

9:00 – 10:00

5

24

Garry Wiersema

donderdag 12-3-2020

Muzikale middag

Muziek

13:30 – 15:00

3t/m8

 

 

dinsdag 24-3-2020

Erfgoed werkbezoek boerderij

Erfgoed

9:30 – 11:30

6

26

BOERDERIJ NIJEVEEN

maandag 1-6-2020

Erfgoed De boer op

Erfgoed

9:00 – 10:00

6

26

Garry Wiersema

donderdag 23-4-2020

Workshop Vriendschap

Dans

13:15 – 14:15

5

24

Marion Zunnebeld

donderdag 23-4-2020

Workshop Vriendschap

Dans

14:15 – 15:15

6

26

Marion Zunnebeld

 

 

 

CULTURELE AGENDA GROEP 7 EN 8

DATUM

ACTIVITEIT

DISCIPLINE

TIJD

GROEP

AANTAL

LOCATIE/Docent

maandag 28 oktober 2019

Museumbezoek Havixhorst

Museum

9:00 – 10:30

7

15

HAVIXHORST

dinsdag 19 november 2019

Drents Archief; Slavernij

Erfgoed/museum

8:30 – 12:35

8

20

DRENTS MUSEUM, ASSEN

maandag 20 januari 2020

Gevangenismuseum; De bajesbag

Erfgoed/museum

8:25 – 12:35

7

15

GEVANGENISMUSEUM, VEENHUIZEN

Donderdag 12 maart 2020

Muzikale middag

Muziek

13:30 – 15:00

3t/m8

 

 

dinsdag 31 maart 2020

Voorstelling Kanonnenvoer

Voorstelling

13:30 – 14:50

7

15

OGTEROP

dinsdag 31 maart 2020

Voorstelling Kanonnenvoer

Voorstelling

13:30 – 14:50

8

20

OGTEROP

dinsdag 7 april 2020

Stop de persen

Erfgoed/museum

9:00 – 10:30

8

20

DRUKKERIJMUSEUM

dinsdag 14 april 2020

Wandeltocht Bevrijding

Erfgoed

9:00 – 10:30

7

15

LOCATIE etc volgt nog

woensdag 15 april 2020

Workshop Een sluwe vos of een koele kikker

Beeldend

8:30 – 10:00

7

15

Renske Leeuw

woensdag 15 april 2020

Workshop Een sluwe vos of een koele kikker

Beeldend

10:30 – 12:00

8

20

Renske Leeuw

woensdag 13, 20 en 27 mei en 3 juni 2020

LvS theater Speel je rol met verve

Theater

8:30 – 10:00

7

15

Josephina Bakker

woensdag 13, 20 en 27 mei en 3 juni 2020

LvS theater Speel je rol met verve

Theater

10:15 – 11:45

8

20

Josephina Bakker

Dinsdag 23 juni 2020

Roelf jeugdconcert NNO

Muziek/concert

?

8

20

OGTEROP

 

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.